Про Центр

gerb

  

Про роботу Центру надання адміністративних
послуг м.Херсона за 9 місяців 2018 року

         Протягом ІІІ кварталу 2018 року до Центру надання адміністративних послуг м.Херсона (далі – Центр) звернулося понад 47 тис відвідувачів як з міста Херсона так і з районів Херсонської області.

            Прийом пакетів документів та видачу готових результатів здійснюють 21 адміністратор відділу адміністративних послуг міської ради, функціями котрих є реалізація принципів державної політики з питань надання адміністративних послуг, здійснення заходів щодо прозорості адміністративних процедур, встановлення єдиних вимог до порядку прийняття та видачі документів для отримання адміністративних послуг для громадян та суб’єктів господарювання.

           Через Центр проходить 92 види найбільш затребуваних громадянами адміністративних послуг в одному місці від 21 установи, з них:

28 - послуг виконавчих органів Херсонської міської ради;

64 – послуги територіальних органів виконавчої влади.

          

Середньоденне прийняття документів від 120 до 200 пакетів документів.

         Відповідно до статей 197, 198, 258, 283 Кодексу України "Про адміністративні правопорушення", адміністраторами відділу притягнуто 2403 особи до адміністративної відповідальності у вигляді попередження за проживання за недійсним паспортом при зверненні за послугою щодо вклеювання до паспорту громадянина України фотокартки при досягненні 25 і 45-річного віку.

           Всього прийнято документів на вклейку фото від 3036 осіб.

Закінчено тендерні процедури щодо придбання обладнання для підключення Центру до процесу оформлення біометричних паспортів громадянина України, для виїзду за кордон. Розпочато процедуру укладення договорів щодо придбання обладнання.

Документообіг у Центрі за 9 міс 2018 року:

Вхідних пакетів документів – 24001

Видано результатів – 23630.

ПЕРЕЛІК

НАДАНИХ НАЙБІЛЬШ  ПОПУЛЯРНИХ    ПОСЛУГ ВІД:

Головного управління Держгеокадастру

у Херсонській області, Межрегіонального

управління Держгеокадастру у м.Херсоні

та АР Крим –                                                                                7891

Відділу державної реєстрації речових прав

на нерухоме майно та їх обтяжень міської ради -                 5328

Управління Державної міграційної служби

у Херсонській області -                                                             3036

Управління естетики та зовнішньої реклами

міської ради -                                                                             1522

14 лютого 2018 року працівники центру прийняли участь у робочій зустрічі голови обласної державно адміністрації з представниками групи проекту міжнародної технічної допомоги USAID "Зміцнення громадської довіри", щодо розвитку ЦНАПів у Херсонській області. Представники відвідали Херсонській Центр та надали оцінку щодо можливої допомоги у адаптації Центру до потреб мешканців АР Крим, перспективи модернізації та технічної допомоги.

З метою підвищення кваліфікації адміністратори відділу у лютому поточного року взяли участь у форумі з обговорення проблемних питань надання адміністративних послуг, яке проводила Асоціація міст України в рамках проекту USAID "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (Пульс)" (м.Київ).

 

Начальник відділу адміністративних послуг                              Л.Антонова

04.10.2018