Про Центр

gerb

  

Про роботу Центру надання адміністративних
послуг м.Херсона за 9 місяців 2017 року

В будівлі Херсонської міської ради (вхід з вул.Преображенської) працює відділ адміністративних послуг Херсонської міської ради, який налічує 19 адміністраторів, функціями яких є реалізація принципів державної політики з питань надання адміністративних послуг.

11 адміністраторів здійснюють прийом документів в Центі надання адміністративних послуг м.Херсона (далі – Центр) в "фронт-офісі", 5 адміністраторів здійснюють обробку документів в "бек-офісі" (відстежують строки виготовлення послуг, повідомляють суб’єктів звернень про виготовлення результатів, формують справи суб’єктів звернень, копіюють готові результати).

 Забезпечено інформаційне наповнення приміщення Центру: інформаційні стенди із переліком послуг та зразками до них, вивіски, оголошення, буклети. Встановлено кулер з питною водою. Приміщення Центру кондиціонується.

            Встановлено інформаційний термінал. Є вільний доступ до Wi-Fi. Працюють супутні послуги (копіювання, продаж канцелярського приладдя).

Для зручності громадян встановлено термінал для оплати адміністративних послуг, які є платними відповідно до чинного законодавства.

Протягом 9 місяців 2017 року до Центру звернулося понад 14656 відвідувачів, а це понад 2,5 тисячі відвідувачів щомісяця. Середньоденне прийняття документів від 180 до 200 пакетів. Громадянами отримано понад 10 тис. консультацій з різних питань (аналіз додається).

Відповідно до статей 197, 198, 258, 283 Кодексу України "Про адміністративні правопорушення", адміністраторами відділу притягнуто 1534 особи до адміністративної відповідальності у вигляді попередження за проживання за недійсними паспортами при зверненні за послугою щодо вклеювання до паспорту громадянина України фотокартки при досягненні 25 і 45-річного віку. Всього прийнято документів на вклейку фото від 2016 осіб.

Завдяки окремо виділеному блоку з питань отримання готових результатів, прибрано чергу, яка була в секторі очікування.

Через Центр проходить 114 видів найбільш затребуваних громадянами адміністративних послуг, з них:

43 - послуги виконавчих органів Херсонської міської ради;

71 – послуга виконавчих органів влади.

 Послуги можна замовити через інтернет - портал iGov.

Найбільш популярні послуги , які замовляли протягом 9 місяців:

-          декларації про початок та закінчення будівництва – 2801

-          реєстрація земельних ділянок - 6343

-          вклейка фото в 25 та 45 років - 3168

         -      складено протоколів попередження - 2557

-          державна реєстрація права власності на нерухоме майно – 3855

-          дозвіл на розміщення реклами – 1385           

Суб’єкти господарювання та громадяни один раз відвідують Центр для подання відповідних документів та другий – для отримання результату. Заявників своєчасно інформують про результат розгляду звернення щодо адміністративної послуги по телефону або поштою за їх вибором.

З метою підвищення кваліфікації адміністраторами відділу відвідали практикуми, конференції та семінари:

-          в березні 2017 року - семінар – практикум розроблення стандартів якості обслуговування відвідувачів та підвищення професійних і лідерських якостей керівників Центрів надання адміністративних послуг (м.Київ);

-          в квітні 2017 року засідання секції з питань адміністративних послуг з обговорення актуальних проектів законів та проблем у діяльності центрів послуг, а також вироблення спільних пропозицій державним органам (м.Харків);

-          в травні – навчальний візит на тему "Використання сучасних інформаційних технологій у забезпеченні доступності послуг та зв’язків з громадськістю Івано-Франківської міської ради" (м.Івано-Франківськ).